У середмісті Івано-Франківська незабаром почне працювати нова розвантажувальна підстанція. Це допоможе без перебоїв подавати електроенергію у домівки.
Розвантажувальна підстанція – вирішення багатьох проблем
У місті часто відкриваються нові заклади, тому потрібні необхідні нові потужності. Дана станція потрібна, так як старі комунікації сучасних навантажень не витримують. Конструкція буде гарно вписуватися в місцеве архітектурне середовище.
Існуючі кабельні мережі віджили свій ресурс. Для повного розвантаження центра Івано-Франківська потрібно дві такі ТП. На сьогоднішній день ведуться роботи, щодо впровадження цієї ідеї в життя, а також можливе їх місце розташування.
Енергетики прикарпаття планують приблизно з 1 березня цього року ввести в експлуатацію ТП. Для початку будуть проведені роботи з прокладання кабельних мереж нових конструкцій. Підстанція незабаром стане гідним арт-об’єктом, тому як її розмалює Юрій Пітчук, талановитий молодий художник-мураліст, який став переможцем на конкурсі під назвою «Розмалюй підстанцію-отримай винагороду». Даний конкурс проводило ПАТ «Прикарпаттяобленерго».
Підсумовуючи можна сказати, що до кінця весни встановлена в сквері «руської трійці» ТП перетвориться на витвір мистецтва.