Сайт franyk.city написав, що Руслан Марцинків став учасником рейтингу мерів-іноваторів, тому заберіть усі про нього погані слова.
Міський голова потрапив туди, пройшовши відбір пересічних громадян та журі. До національного рейтингу запропонувати міських управлінців за попередніми даними змогли саме прості люди. На конкурс було подано 400 заявок, але потрібно замітити, що увійти у топ змогли не всі учасники. Професійне журі буде обирати п’ятьох переможців.
Такий іміджевий конкурс регулярно проводиться у Європі, в ньому беруть участь міста-столиці різних держав. Ранжуються міста не за кількістю проживаючого населення, а за рівнем комфорту громадян та досягненням у розвитку. Головний приз цього року отримав Париж, який був нагороджений мільйоном євро. Як стверджує журі, вони хотіли побачити на вершині місто, яке до втілення різних проектів залучає громаду.
На українському конкурсі мерів запропонували такі самі критерії. Необхідно відмітити, що наше місто в цьому році вже отримало премію в номінації «Обласний центр креативної економіки». Це свідчить про те, що в Івано-Франківську для втілення проектів завжди активно залучаються інтелектуальні ресурси.
Конкурентами нашого мера стали перші чиновники з крупних обласних центрів, зокрема з Ужгорода та Чернігова. Залучили також до конкурсу мерів з Глухова та Ірпеня, де населення складає півмільйона осіб.