Ната Жижченко — лідер гурту ONUKA розповіла сайту chernivtsi-city.com, що у Чернівцях був самий яскравий її концерт із всього туру. Враження під час і після концерту вона довго не зможе забути.
Співачка розповіла, що грати у маленьких містах їй на багато затишніше, тому що вона відразу відчуває потужну енергетичну віддачу від залу. Співачці здається, що саме в таких містах похід на концертах для людей являється важною подією. На такі заходи збирається тільки місцева «просунута» тусовка, підтягуючи за собою тих, кому теж такий захід є цікавим. Від початку свого туру, співачка тільки у Чернівцях змогла відчути віддачу глядачів, тому концерт був самим яскравим. Можна твердо сказати, що виступ гурту ONUKA порвав зал і не залишив байдужим нікого з глядачів.
Драйв відчувався на протязі усього концерту. Барабанщиць після виступу носили на руках, у вуха цілували клавішниць. Концертний директор прямо сказати рятувала гурт від нападу шанувальників. Такого успіху іще не було не в одному місті. Спочатку лідера гурту це здивувало, а потім стало дуже приємно, адже це означає, що працює гурт не даремно, якщо є така любов від глядача. Тому Ната пообіцяла обов’язково повернутися після туру в Чернівці з концертом.